Доцентка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка юридичних наук Ксенія Юртаєва провела для курсантів другого курсу факультету № 4 бінарне заняття з навчальної дисципліни «Кримінальне право» за темою «Кримінальні правопорушення проти громадської безпеки». У проведенні заняття взяла участь заступниця начальника сектору моніторингу Шосткинського районного управління поліції ГУНП в Сумський області капітан поліції Юлія Ходькова.

Капітан поліції Юлія Ходькова має великий професійний досвід роботи в поліції, п’ятнадцять років працювала в слідчих підрозділах, займала посаду старшого слідчого Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумський області. Вона розповіла курсантам про особливості кваліфікації і розслідування кримінальних правопорушень проти громадської безпеки, звернула увагу на найбільш розповсюджені правопорушенні у слідчій практиці працівників поліції, детально зупинилася на складностях, що виникають при розслідуванні кримінальних справ. Курсанти ставили багато запитань щодо розслідування різних видів кримінальних правопорушень і особливостей проходження служби в поліції. Юлія Ходькова докладно відповідала на всі запитання та привела у приклад власний досвід розслідування кримінальних справ різних категорій. Розмова виявилася предметною і мотивуючою, курсанти змогли вдосконалити свої знання з кваліфікації та розслідування кримінальних правопорушень працівниками поліції.