Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ірина Казанчук відвідала онлайн-семінар для освітян на тему «Збереження психоемоційної рівноваги і вироблення психологічної стресостійкості в умовах соціально-економічної нестабільності», який провів Андрій Бешлей, засновник ГО Центр трансперсональної психології (м. Львів) за інформаційної підтримки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Під час заходу учасники дізналися: як підвищити стресостійкість освітян, як під час воєнних дій зберігати психоемоційну рівновагу, внутрішній спокій і бути максимально продуктивним; як навчитися конструктивно долати фізіологічні наслідки стресу (спеціальні фізичні вправи, дихальні техніки і медитативні практики; які існують методики вироблення психологічної стресостійкості і високої психологічної адаптивності тощо.

За результатами участі в семінарі усі отримали сертифікати.