Викладач кафедри іноземних мов факультету № 4 Артем Білоусов взяв участь у міжнародному онлайн-тренінгу «Огляд сучасних освітніх інструментів вчителя для якісного викладання англійської в 9-11 класах з курсом High Note» від Міжнародного освітнього центру Dinternal Education.

На тренінгу розглядалися такі питання: інструменти викладача для офлайн навчання (компоненти курсу, тестовий пакет, додаткові матеріали), цифрові інструменти для онлайн навчання (для викладача та студента). За результатами тренінгу Артем Білоусов набув вмінь щодо визначення основних критеріїв при виборі автентичного ресурсу для викладання англійської, врахування особливостей роботи зі студентами та використання усього потенціалу автентичного ресурсу з вивчення англійської мови.