Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко долучилася до освітнього онлайн-форуму «Розвиток soft skills у сучасній школі: інструменти, методики, досвід», організатором якого виступив Національний центр «Мала академія наук України». Мета заходу – взаємообмін практичним досвідом застосування інструментів і методик розвитку м’яких навичок в освітньому процесі. Форум об’єднав педагогічних працівників закладів загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої та вищої освіти, психологів, студентів і представників різних організацій сфери освіти. Програма охоплювала такі блоки: «Про м’які навички: методичні корисності та практичні кейси», «(Як) можна формувати soft skills: презентації і приклади», «Дизайн soft skills заняття: хакатон або гуртове проєктотворення». Протягом трьох днів учасники долучалися до експрес-виступів педагогів-практиків, які ділилися власними напрацюваннями, тренінгів, майстерок, воркшопів, симуляційних занять. Наприкінці форуму команди презентували свої творчі проєкти та обговорили важливість розвитку м’яких навичок у здобувачів освіти.