У роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 95-річчю від дня народження члена-кореспондента НАПрН України, академіка Міжнародної кадрової академії, Заслуженого діяча науки України, доктора юридичних наук, професора О. І. Процевського, взяв участь т.в.о. заступника декана з навчально-методичної роботи факультету № 1 Олексій Салманов. До наукового заходу долучилися представники закладів вищої освіти, посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування.

У дискусії взяли участь науковці з Міжнародної академія прикладних наук у м. Ломжі (Республіка Польща), Стамбульського університету (Турецька Республіка), Вроцлавського університету (Республіка Польща), Університету Коменського в м. Братислава (Словацька Республіка), Collegium Humanum Варшавсього університету менеджменту (Республіка Польща).

Під час конференції обговорювались актуальні питання сучасної юридичної науки в Україні.

За результатами участі у конференції Олексій Салманов отримав відповідний сертифікат (6 годин (0,2 кредита ECTS)). Набуті компетентності будуть використані в освітньому процесі.