Доцентка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС Тетяна Шевчук у межах роботи куратора організувала проходження курсу підвищення кваліфікації на тему «Оцінка шкоди довкіллю від російської агресії». Курс складався з чотирьох модулів: технічна оцінка шкоди, завданої довкіллю російською військовою агресією; методики економічної оцінки збитків, завданих природним ресурсам; правові засади оцінки та відшкодування збитків довкіллю внаслідок російської збройної агресії; як правильно говорити публічно про шкоду та збитки довкіллю від війни. Одна з головних тез курсу – шкода довкіллю України, завдана в результаті військової агресії рф, є прямою загрозою для світової екологічної безпеки.