Завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидатка економічних наук, доцентка Олена Лук’янихіна взяла участь у роботі онлайн-школи «Міграційне право Європейського Союзу», організованої кафедрою міжнародного, європейського права та порівняльного правознавства Сумського державного університету у межах реалізації проєкту 101098859-EU4Migration-ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH-UA-IBA / ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «Міграційна політика та право ЄС у контексті цілей сталого розвитку» напряму Жан Моне програми Еразмус+.

Заняття проводили працівники Сумського державного університету. Доцент кафедри історії, кандидат історичних наук, доцент Анатолій Гончаренко розповів про витоки європейської міграції, європейську міграційну політику ХХ століття. Асистентка кафедри МЄППП, кандидатка юридичних наук Ольга Швагер висвітлила низку тем, що стосуються основ функціонування ЄС і його міграційної політики. Завідувачка кафедри МЄППП, кандидатка юридичних наук, доцентка Владислава Завгородня розповіла про історію створення і особливості функціонування Шенгенського простору. Доцентка кафедри МЄППП, кандидатка юридичних наук, доцентка Анна Славко зупинилась на питаннях, що стосуються прав людини в міграційних процесах.

Олена Лук’янихіна підвищила кваліфікацію та отримала сертифікат. Здобуті знання і навички будуть використані в освітньому процесі під час викладання дисципліни «Міграційна політика ЄС» у студентів спеціальності «Право».

Сумська філія ХНУВС