Викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС кандидат технічних наук Сергій Владов взяв участь у науково-методичному семінарі «Сучасні концепції розвитку методів та систем аеронавігаційного обслуговування», який відбувся у дистанційному режимі на базі платформи GoogleMeet.

Учасник представив доповідь на тему «Контроль і діагностика технічного стану авіаційного вертольотного двигуна у польотних режимах за допомогою нейромережевих технологій», присвячену питанням розробки та удосконалення методології контролю та діагностики технічного стану авіаційного двигуна ТВ3-117 у польотних режимах за допомогою нейромережевих технологій. Це дозволяє підвищити якість моніторингу та управління експлуатацією авіаційного двигуна ТВ3-117 у режимі реального часу. Доповідь Сергія Владова викликала широку дискусію учасників семінару. Відмічено було актуальність, новизну та логічну послідовність представленої доповіді.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС