Складна і досить жорстка ситуація, в якій опинилися викладачі і науковці в умовах карантину, не позбавляє необхідності продовжувати процес самоосвіти, самовдосконалення, адже той, хто вчить, і сам повинен постійно вчитись, щоб підвищувати свою педагогічну майстерність, знати про те, які процеси відбуваються у науковій сфері. Завідувач кафедри українознавства факультету № 2 доктор філологічних наук, професор Ігор Чорний пройшов два англомовних дистанційних курси на британській платформі FutureLearn. Один із них, «Комунікативні та міжособистісні навички на роботі», присвячений сучасним теоріям комунікації, спілкуванню з керівництвом та підлеглими, є дуже корисним для розуміння західноєвропейських теорій комунікації. Інший, «Вільям Вордсворт: поезія, люди та місце», пропонує поглибити свої знання щодо історії англійської літератури, зокрема, творчості поета-романтика ХІХ ст. В. Вордсворта.

Знання, набуті під час проходження цих курсів, будуть використані у професійній та науковій діяльності.