Для слухачів Інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ, які наразі проходять курс підготовки поліцейських офіцерів громад, проводяться заняття щодо вдосконалення навичок практичного керування транспортним засобом.

Майбутніх офіцерів громад навчають бути безпечними в умовах дорожнього руху, вміти прогнозувати різні ситуації, розпізнавати загрози, які можуть виникнути під час дорожнього руху та завдати шкоди його учасникам. Вони відпрацьовують вправи на точність і швидкість виконання складних маневрів в обмеженому просторі, навчаються долати складні ділянки дороги, виконувати прийоми екстреного гальмування та рух автомобіля заднім ходом, паркуватися у найнезручніших місцях.

Під час практичних занять поліцейські відпрацьовують водійську майстерність, яка полягає не тільки в тому, щоб гідно виходити з критичних ситуацій, а й щоб не допускати їх виникнення.