Для слухачів інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ організовано курс бінарних занять із домедичної підготовки. Практичні заняття провели доцентка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Тетяна Орлова та кулеметник окремого загону оперативного призначення штурмового підрозділу «Спартан» імені Петра Болбачана Національної гвардії України, старший сержант ЗСУ Богдан Черкаський. Офіцери поліції прослухали унікальні поради щодо надання допомоги собі та пораненим побратимам в умовах ведення бою – в червоній зоні під вогнем противника. Вони також дізналися про особливості дій із забезпечення декомпресії грудної клітини та евакуації поранених, про порядок використання турнікетів, їх види, переваги і недоліки. Зустріч із бійцем з фронту сприймалася поліцейськими з щирою повагою і вдячністю.