Слухачі курсів підвищення кваліфікації патрульних поліцейських, які проходять навчання в інституті післядипломної освіти ХНУВС, продовжують отримувати знання і вміння на бінарних заняттях. Так, представники відділу забезпечення вибухобезпеки управління вибухотехнічної служби ГУНП у Харківській області – інспектор з особливих доручень, майор поліції Олексій Поляков та інспектор першої категорії Валерій Сокол провели заняття на тему «Вибухонебезпека». Під час навчання слухачі поглибили свої знання щодо вибухонебезпечних предметів та їх класифікації, а також правил безпеки та дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Разом із практичними працівниками поліції бінарне заняття провів викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Олександр Мартиненко.