Координатори діяльності відділення юридичної клініки ХНУВС у м. Вінниця Харківського національного університету внутрішніх справ – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 2 Сергій Гіренко та науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності ХНУВС Віталій Найда – провели робочу зустріч із курсантами-консультантами цієї клініки факультетів № 2 та № 3.

Під час заходу вони окреслили напрями подальшої роботи щодо співпраці з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування, культурними та освітніми закладами, установами області. Клініка посилить правопросвітницьку роботу серед населення, братиме участь у регіональних, всеукраїнських і міжнародних заходах, круглих столах, семінарах та конференціях, а також плідно взаємодіятиме з молодіжними організаціями Вінниччини.