Професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки, доктор юридичних наук, професор Олександр Юхно подарував науковій бібліотеці ХНУВС примірник своєї монографії за темою «Особливості досудового розслідування щодо застосування примусових заходів медичного характеру», яка вийшла друком до 30-річчя університету.

Монографія буде корисною для науковців, викладачів, курсантів, студентів, ад’юнктів, аспірантів, працівників правоохоронних органів та усім, хто цікавиться проблемними питаннями кримінального права і процесу, криміналістики, судової експертології, психіатрії і психології.

Туренко Д. В., Юхно О. О. Особливості досудового розслідування щодо застосування примусових заходів медичного характеру : монографія. / за наук. ред. д.ю.н., професора Юхна О.О. Харків : Факт, 2024. 223 с. (Серія «Бібліотека слідчого і детектива : проблеми кримінального процесу»).

Наукова бібліотека запрошує ознайомитися з виданням.