Фахівчині наукової бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Світлакова та Галина Снігур взяли участь у презентації книги мотиваторки, волонтерки Світлани Пенькової «Українські Колібрі», яка відбулась у День Героїв у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Валентина Отамановського.

Світлана Пенькова присвятила книгу своєму чоловікові, який загинув під час виконання бойового завдання. Віктор Пеньковий був борттехніком однієї з авіаційних бригад Повітряних Сил.

Ідея написати книгу у авторки виникла майже одразу після того, як вона дізналась про загибель чоловіка. Світлана пройшла курс письменницької майстерності у межах проєкту Школи публіцистики «Голос війни», ментором якої став талановитий письменник Любко Дереш. Загалом, аби видання побачило світ, знадобилось 9 місяців.

Книга «Українські Колібрі» розповідає про історію родини, щирі емоції, події війни та життя.

Наукова бібліотека отримала в дарунок від авторки книгу з дарчим написом. Видання стане вагомою частиною бібліотечного фонду і обов’язково знайде свого читача.