Опубліковано світовий рейтинг університетів Times Higher Education Impact Rankings 2024, мета якого – вивчення впливу вищої освіти на розвиток суспільства та досягнення 17 цілей сталого розвитку ООН (ЦСР). Рейтинг впливовості оцінює досягнення університету у виконанні ЦСР, що входять до його стратегії розвитку, а також ступінь виконання завдань заявленої стратегії.

Методологія рейтингу THE University Impact Rankings базується на аналізі наукових досліджень університету в галузі ЦСР (джерело – Elsevier), соціально орієнтованих програм, впливу університету на суспільство, управління ресурсами, партнерства тощо.

THE, щоб скласти загальний світовий рейтинг впливу на 2024 рік, оцінив діяльність 2152 університетів зі 125 країн (у 2023 році – 1591 із 112 країн), у тому числі 42 українських університетів (у 2023 році – 33).

Харківський національний університет внутрішніх справ перший і єдиний серед закладів вищої освіти системи МВС України включений до престижного міжнародного рейтингу THE Impact Rankings 2024. Університет посів місце у групі 1001 – 1500, отримавши загальну кількість балів 45,0 – 58,7. THE Impact оцінював результат ХНУВС за чотирма цілями*, за якими університет посів такі місця в діапазоні:

8 – Гідна праця та економічне зростання (601 – 800);

10 – Скорочення нерівності (801 – 1000);

16 – Мир та справедливість (301 – 400);

17 – Партнерство заради сталого розвитку (1500+).

*Ціль 8. Гідна праця та економічне зростання. Сприяння поступальному, інклюзивному та сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для усіх.

Ціль 10. Скорочення нерівності. Скорочення нерівності всередині країн та між ними.

Ціль 16. Мир та справедливість. Сприяння побудові мирного та інклюзивного суспільства задля сталого розвитку, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і створення ефективних, підзвітних та заснованих на широкій участі інституцій на всіх рівнях.

Ціль 17. Партнерство задля досягнення Цілей. Зміцнення засобів реалізації та активізація глобального партнерства задля сталого розвитку.

Детальніше за посиланням: https://www.timeshighereducation.com/impactrankings#!/length/50/locations/UKR/sort_by/rank/sort_order/asc