Наукова бібліотека ХНУВС отримала від професорки кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства, докторки юридичних наук Олени Мартовицької та професора кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки, доктора юридичних наук, професора Олександра Юхна примірники монографії «Проблеми професійної правничої допомоги: теорія та практика», що вийшла друком до 30-річчя Харківського національного університету внутрішніх справ.

Монографія буде корисною для науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних закладів вищої освіти, практичних працівників правоохоронних органів та всіх, хто цікавиться проблемними питаннями професійної правничої допомоги.

Мартовицька О. В., Юхно О. О. Проблеми професійної правничої допомоги: теорія та практика : монографія. Харків : Факт, 2024. 420 с. (Серія «Бібліотека слідчого і детектива : проблеми кримінального процесу»).

Запрошуємо університетську спільноту ознайомитися з виданням.