Старший викладач кафедри кримінального права та кримінології Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук Костянтин Шевелев провів кураторську бесіду для курсантів 3 курсу факультету № 1, присвячену Тижню безпеки дорожнього руху.

У межах реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 рр. в Україні реалізується щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху. Його перший етап проходитиме з 13 до 19 травня 2024 року. Заходи стосуються актуальних питань з безпеки на транспорті в Україні в умовах воєнного стану, а також популяризації дотримання безпечної поведінки на автошляхах, поширення знань про безпеку дорожнього руху.

Під час бесіди викладач звернув увагу курсантів на Закон України «Про дорожній рух» та Правила дорожнього руху, а також на важливості їх дотримання.