У межах військово-інженерної підготовки старший інструктор Тренінгового центру ГУНП у Хмельницькій області, лейтенант поліції Максим Главчук спільно із завідувачем кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Василем Корнієнком провели для курсантів 3 курсу факультету № 1 ХНУВС практичне бінарне заняття з домедичної підготовки.

На початку заняття була надана загальна інформація про анатомію людини, особливості дії зовнішніх факторів на організм, його критичні стани. Практична частина складалася з відпрацювання алгоритму дій за протоколом «MARCH». Увага курсантів була зосереджена на невідкладних діях щодо зупинки кровотечі та проведення серцево-легеневої реанімації. Вони відпрацювали методики дій з постраждалими на імітованому місці пригоди, зокрема з використанням манекену.