Для курсантів другого та третього курсів факультету № 4 ХНУВС завідувач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Василь Корнієнко провів лекційне бінарне заняття з домедичної підготовки, до якого в режимі онлайн долучився старший медик полку поліції особливого призначення ГУНП у Харківській області, старший сержант поліції Роман Медведєв. Він уже не вперше ділиться своїм бойовим досвідом із надання невідкладної домедичної допомоги на практичних заняттях зі слухачами та здобувачами освіти університету.

Лекція була присвячена темі «Надання домедичної допомоги за протоколом M.A.R.C.H.». Після перегляду навчального фільму щодо загального алгоритму дій з огляду постраждалого, перевірки дихальних шляхів і зупинки критичної кровотечі, спікер звернув увагу на безпекову складову з урахуванням умов активного ведення бойових дій із власного досвіду.