Учасник Школи наукового лідерства курсант 3 курсу факультету № 1 Андрій Топчій взяв участь у Саміті країн Східної Європи та Центральної Азії (Springer Nature Summit 2022 – Eastern Europe and Central Asia), організований міжнародним видавництвом Springer Nature та відбувся в режимі онлайн.

Перша половина зустрічі була присвячена стратегії публікації, а також особливостям публікаційного процесу окремих статей і цілих книг: від написання статті до вибору журналу; подання статті та процесу проведення експертної оцінки; важливості професійної чесності та етичних стандартів; різновидів наукових книг та книжкових серій тощо.

Програма саміту включала інформативні презентації огляду стратегії Springer Nature, провідних напрямів діяльності у сфері видавництва наукової літератури.

Саміт проходив англійською мовою, що дало можливість учасникам з різних країн світу взяти активну участь у дискусії та поставити запитання організаторам.