Здобувачі вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ відвідують онлайн-курс англійською мовою «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства» від Левітт Інституту Міжнародного розвитку.
Курс викладається англійською мовою без перекладу досвідченими американськими та канадськими адвокатами та суддями, які розповідають про змагальну систему правосуддя, розкривають принципи демократії, окреслюють основи роботи суду присяжних та його основні елементи.
На цьому тижні здобувачі вищої освіти ХНУВС взяли участь у третій онлайн-лекції.
Темами заняття були «Розслідування та досудове провадження» та «Кримінальний процес у змагальній системі».
Спікером заходу виступив член Асоціації адвокатів штату Іллінойс та Асоціації адвокатів округу Лейк, колишній помічник державного прокурора Джеррі Новак.