Доцентка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВС Вікторія Доценко завершила онлайн-навчання тренерів-психологів за програмою «Training of Trainers on Psychological First Aid Self-Care and Mitigation of Burnout to Care Providers and has undertaken modern models of dealing with loss and bereavement» та отримала сертифікат.
Програма розроблена ізраїльською організацією у сфері надання першої психологічної допомоги Israel Trauma Coalition і реалізована у межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки і міжнародної співпраці, відповідно до домовленостей між дружиною Президента України Оленою Зеленською та дружиною Президента Держави Ізраїль Міхаль Герцог. Активну участь у реалізації проєкту бере Міністерство внутрішніх справ України.
Знання та навички набуті під час онлайн-навчання втілено в навчальний процес, зокрема в програму викладання навчальних дисциплін «Кризова психологія» (053 «Психологія», магістр), «Психологія девіантної поведінки» (053 «Психологія», бакалавр), «Професійно-психологічна підготовка» (262 «Правоохоронна діяльність», бакалавр).