Доцентка кафедри теорії та історії держави і права факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Юшкевич пройшла онлайн-курс «Академічна доброчесність в університеті», організованого Міжнародним фондом «Відродження».
Під час курсу було розглянуто наступні питання: «Що таке академічна доброчесність?», «Що таке плагіат?», «Як уникнути плагіату (академічне письмо)?», «Якими є передумови створення доброчесного середовища в університеті (університетська автономія)?», «Як створити доброчесне середовище в університеті?».
Лекції проводили – координаторка Американської Бібліотеки імені Віктора Китастого при НаУКМА, старша викладачка кафедри психології та педагогіки НаУКМА, кандидатка педагогічних наук Світлана Чуканова та директор Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія», професор НаУКМА, PhD, доктор філологічних наук Сергій Квіт.
Навчальне навантаження курсу відповідає 0,1 кредиту ЄКТС.
За результатами курсу Олена Юшкевич отримала відповідний сертифікат. Набуті компетентності будуть використані в освітньому процесі.