Здобувачі вищої освіти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ курсантка 1 курсу Вікторія Ярова та студентки 1 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» Наталія Закаблуківська і Діана Лук'яненко взяли участь в онлайн-зустрічі, що проводилася у рамках Школи амбасадорів, на тему «Можливості для молоді від ЄС», організатором якої стала Агенція Промоції «Суми». Спікерами зустрічі  виступили посли європейської молоді в Україні: Марія Кобченко, Олег Майборода, Софія Галушко. Вони ознайомили учасників з умовами різних європейських програм та розповіли про можливості для молоді від ЄС, молодіжні обміни Erasmus+, стажування в інституціях ЄС. Захід пройшов змістовно, здобувачі освіти отримали цікаву й корисну інформацію.

Сумська філія ХНУВС