Запрошуємо здобувачів вищої освіти ХНУВС взяти участь у конкурсі есе англійською мовою «Ukraine – Europe: the issue of cooperation in terms of martial law» до Дня Європи в Україні, організованому відділом міжнародного співробітництва та кафедрою іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Для участі у конкурсі здобувачам вищої освіти університету необхідно надіслати до 12.00 13.05.2023 року на електронну адресу відділу міжнародного співробітництва ХНУВС ([email protected]) есе англійською мовою на тему «Ukraine – Europe: the issue of cooperation in terms of martial law»  (обсяг – до 2 сторінок формату А4; усі поля 2 см, шрифт – Times New Roman 14 для всіх елементів; міжрядковий інтервал – 1,5; переноси не використовувати; абзацний відступ для тексту роботи – 1,25 см).

Переможці конкурсу есе отримають пам'ятні сувеніри від Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.