Професор кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Носов на базі Міжнародного тренінгового центру поліції Угорщини «NOK ІТС» (м. Будапешт) взяв участь у тренінгу «Транскордонний обмін електронними доказами» від Агентства Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL).

Представники правоохоронних органів, поліцейські і прокурори з Хорватії, Естонії, Фінляндії, Угорщини, Ірландії, Італії, Латвії, Литви, Мальти, Польщі, Португалії, Словенії, Іспанії, Норвегії, України й Туреччини отримали можливість поглибити знання та навички здобуття, транскордонного обміну, забезпечення належності та допустимості електронних доказів під час проведення розслідувань кіберзлочинів.

Віталій Носов склав підсумковий тест та отримав сертифікат про успішне проходження тренінгу. Отримані представником університету навчальні матеріали тренінгу знайдуть своє відображення під час викладання дисциплін «Поліцейська діяльність у кіберсфері» і «Цифрова криміналістика» для здобувачів вищої освіти та слухачів первинної професійної підготовки поліцейських.