Викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Ірина Кравець взяла участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Який ваш стиль прослуховування?» («What is your listening style?»), організованому та проведеному за підтримки National Geographic Learning та офіційного представника National Geographic Learning в Україні компанією «Лінгвіст».

Спроможність слухати є однією з найважливіших для тих, хто працює з людьми. Під час вебінару Ірина Кравець ознайомилася з такими питаннями: слухання як інтелектуальний процес, що вимагає приділення уваги тому, що говорить співрозмовник; увага та відкритість до думок та поглядів інших; стилі слухання; вміння слухати; як оптимізувати навчальні розмови; як розвивати здібності динамічно, щоб перемикатися між стилями та як досягти результативних розмов.