Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Лариса Сазанова та курсант другого курсу факультету № 4 Володимир Лісовол взяли участь у I Міжнародній науково-практичній конференції «Global science: prospects and innovations», яка відбулася у місті Ліверпуль, Великобританія.

Лінгвістична компетентність – важливий складник іншомовної комунікації.

Під час доповіді «New trends in foreign linguistic competence in higher educational establishments» представники університету розглянули поняття «лінгвістична компетентність» та «використання мови», які мають забезпечити опанування системою відомостей про мову, її рівні, знання основних понять лінгвістики, взаємодію лінгвістичної та міжкультурної обізнаностей.

За результатами заходу отримано сертифікати учасника та збірник матеріалів конференції.