Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Євгенія Ананьєва взяла участь у Міжнародному вебінарі «Blockchain analysis for financial investigators», організованому Агентством Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL). Захід зібрав учасників із різних куточків світу, його мета – підвищення спроможності правоохоронних органів держав-членів ЄС і, зокрема, здатності загальних фінансових слідчих самостійно проводити ефективні розслідування щодо криптовалют.

Присутні дискутували, ставили спікерам запитання, що сприяло обміну досвідом, взаємному навчанню, підвищенню професійного рівня та ефективності роботи правоохоронних органів країн у цілому. За результатами вебінару Євгенія Ананьєва отримала відповідний сертифікат.

Під час заходу учасники навчилися описувати схожість зі звичайними фінансовими розслідуваннями (наприклад, аналіз графіків транзакцій, ключовий аспект ідентифікації бенефіціарної власності), відмінності від звичайного фінансового розслідування (інформація доступна в Інтернеті).