Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – помічниця ректора з гендерних питань Оксана Цукан та проректор Михайло Бурдін взяли участь у третій конференції «Безпека майбутнього: конфіденційність даних, штучній інтелект та еволюція розвідки». Вона відбулася в межах реалізації міжнародного дослідницького проєкту Горизонт 2020 «Взаємодія мережі розвідки й безпеки із суб’єктами промисловості та науки» (NOTIONES), учасником якого є Харківський національний університет внутрішніх справ. Під час конференції її учасники працювали над поглибленням розуміння генеративного штучного інтелекту та інших проблем, з якими можуть зіткнутися правоохоронні органи, зокрема із викликами та технологічними інструментами, пов’язаними із розвитком штучного інтелекту.

На Всесвітньому Конгресі з кібербезпеки IOT Solutions свої розробки представили компанії зі 100 країн світу, відбулося понад 70 сесій, воркшопів та панельних дискусій, на яких виступили більше 120 спікерів. Окремо на конгресі були представлені досягнення у сфері безпеки та розумних речей від понад 100 великих компаній та старт-апів. Одне із головних завдань Всесвітнього Конгресу – задовольнити нагальну потребу в передових рішеннях з кібербезпеки на тлі сплеску кібератак, спрямованих на різні сектори. У співпраці з Agència de Ciberseguretat de Catalunya (ACC) під час заходу були презентовані інструменти й досвід, спрямовані на посилення цифрового захисту у зв’язку із появою великої кількості інтернет-пристроїв, впровадженням технології 5G, що є причиною ескалації ризиків і загроз. Під час Всесвітнього Конгресу були запропоновані практичні рішення за такими тематичними напрямами, як навчання й обізнаність співробітників, надійні заходи безпеки, розвідка про загрози та моніторинг тощо.