Викладачка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Гайдар взяла участь у навчально-практичному семінарі на тему «Елементарне співробітництво: Складові елементи для проєктів КА2» у м. Ізвоаре (Румунія), організованого у межах Програми «Erasmus+».

Мета семінару – створення простору співпраці для тренерів, молодіжних лідерів, проєктних менеджерів і співробітників закладів вищої освіти. Учасники мали можливість обмінятися досвідом та ідеями, кращими практиками для побудови та налагодження професійних відносин у сфері освіти, поглибити розуміння щодо типів проєктів і партнерства, які можна розвивати в межах рамкової Програми «Еrasmus+ KA2». Вони також отримали знання щодо процесу подачі заявки на фінансування програми. За ініціативи Харківського національного університету внутрішніх справ до участі у заході долучилися колеги з Дніпровського державного університету внутрішніх справ та Одеського державного університету внутрішніх справ. У роботі семінару взяли участь представники та представниці Румунії, Молдови, Туреччини, Хорватії, Італії, Португалії, Болгарії тощо. Організаторкою заходу виступила членкиня організації Ingens Risus Андреа Гарбеа.