«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Університетом у м. Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків організовує онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І–ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у м. Краків, Польща, за темою «Нові та інноваційні методи викладання».

Дати проведення – з 11 листопада по 20 грудня 2024 року.

Стажування надасть нові теоретичні знання, опанування новітніми унікальними методиками, досвід викладацької діяльності, обмін корисною інформацією із зарубіжними колегами та нові наукові зв’язки. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування.

Програма стажування складається з трьох модулів.

Модуль 1. Вступ. Мобільність в освіті (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Європейська та польська системи вищої освіти (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Резюме стажування. Fame Lab (дистанційний курс та індивідуальна робота).

Економічним університетом у Кракові кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів ЕСТS).

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування:

тел.: +38 063 333 91 52

або на сайті https://elpd.com.ua/online-stazhuvannya-uek-2024/