Курсантка 2 курсу факультету № 1 ХНУВС Олександра Кодак, яка є однією із лідерів Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки», пройшла практично-теоретичний семінар «@disaster». Захід відбувся у місті Оснабрюк (Нижня Саксонія, Німеччина), ініціатором якого виступила німецька організація THW-Jugend.
Тренінг проходив у наступні етапи: транспортування потерпілих без допоміжних матеріалів; перша домедична допомога в польових умовах; пошук постраждалих у зоні руйнування; в’язання вузлів; транспортування потерпілих із висоти і глибини; переміщення вантажів – прості важільні інструменти; практичний тренінг з усунення надзвичайної ситуації.
Отримані навички та вміння будуть спрямовані на навчання молоді знанням, пов'язаним із безпекою цивільного захисту.
Наприкінці семінару всі молодіжні лідери отримали сертифікати.