З нагоди відзначення Дня Конституції України у Харківському національному університеті внутрішніх справ відкрито виставку творів декоративно-прикладного мистецтва, створених власноруч здобувачами вищої освіти факультетів № 2 та № 3 за військово-патріотичною тематикою, яку організував відділ соціально-гуманітарної роботи.

Значна частина оригінальних виробів створена з гільз стрілецької зброї, елементів зброї від різних видів танкового ураження, переданих нашими захисниками і захисницями з передової. Своє місце на виставці знайшли і традиційні українські ляльки-мотанки, речі з державною символікою України і сувеніри, присвячені Гвардії наступу.

Усі ці вироби будуть використані під час проведення університетом чергового благодійного ярмарку на користь ЗСУ.