25 лютого Україна відзначає 150 років з дня народження української письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки, піонерки українського феміністичного руху Лесі Українки.

Ім’я Лесі Українки – одне з тих, яке без тіні сумніву гідне називатися геніальним! Кожен її публіцистичний твір свідчить про широку ерудицію, високу культуру, всебічні знання.

Бібліотека презентує університетській спільноті книжково-ілюстративну експозицію «Горить зоря її поезії над краєм». Експозиція розкриває сторінки життя поетеси, її суспільної діяльності, її твори, в яких вона зарекомендувала себе неповторним майстром композиції художнього слова.

Протягом тижня для курсантів першого курсу всіх факультетів у бібліотеці проходили заходи, присвячені ювілею письменниці.

Спадщина Лесі Українки – це багате джерело краси і творчого духу українського народу, з якого сучасна молодь черпає наснагу для життя і праці.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з експозицією.