Відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ. Розглядалися нагальні питання життєдіяльності вишу щодо організації навчального процесу ад’юнктами та аспірантами у відділі організації освітньо-наукової підготовки та якість здійснення наукового керівництва, про атестаційні справи щодо присвоєння вченого звання науково-педагогічним працівникам університету, про міжнародну діяльність, про стан та перспективи розвитку наукових фахових видань університету: «Європейські перспективи», «Наше право», «Право.ua», (Law.ua)», «Вісник Харківського національного університету внутрішніх справ», електронного наукового фахового видання «Форум права», наукового журналу «Право і Безпека». Також були розглянуті питання виконання заходів Антикорупційної програми на 2020–2022 рр. та рішень Вченої ради університету за II півріччя 2021 року, затверджено Статут громадської організації «Асоціація випускників Харківського національного університету внутрішніх справ», Положення про рейтингове оцінювання діяльності навчальних підрозділів щодо підготовки фахівців в університеті та багато інших питань з навчальної, наукової, методичної та виховної роботи.

Під час засідання відбулося нагородження працівників вишу. За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм відомчою заохочувальною відзнакою МВС України – нагрудним знаком «За безпеку народу» нагороджено доцента кафедри соціології та психології факультету № 6 Юрія Александрова.

Відомчою заохочувальною відзнакою МВС України – Почесною грамотою відзначено завідувача відділення капітального будівництва відділу матеріального забезпечення Лілію Резван.

Відомчу заохочувальну відзнаку МВС України – Грамоту отримали: провідний фахівець з питань мобілізаційної роботи відділу організації служби капітан поліції Олексій Лаптій і професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Руслан Степанюк.

Нагороди вручив та побажав нових досягнень у службовій та професійній діяльності ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко.