Відбулося онлайн-засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціістики факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ у форматі Google Meet. Темою засідання стали питання «Адміністративної діяльності поліції в умовах воєнного стану».

У роботі гуртка взяли участь студенти й представники науково-викладацького складу кафедри. Завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Ірина Панова акцентувала увагу учасників на тому, що діяльність органів Національної поліції надзвичайно важлива в умовах воєнного стану. Особливо це проявляється у взаємодії органів та підрозділів Національної поліції з державними органами, органами місцевого самоврядування, зокрема щодо військовополонених, забезпечення конвоювання, боротьби з мародерством, тримання затриманих осіб та підтримання громадської безпеки. Керівник наукового гуртка Вікторія Мельник наголосила, що не дивлячись на особливий правовий режим, який склався у нашій державі, студенти повинні намагатися зберігати спокій, дотримуватися правил безпеки під час бойових дій.