Відбулося онлайн-засідання наукового гуртка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6, в роботі якого взяли участь члени наукового гуртка кафедри, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачі кафедри: Юлія Кириченко, Вікторія Фурса та Дар’я Коробцова.

Учасники засідання обговорили проблемні питання, пов’язані із забезпеченням фінансової безпеки держави, територіальних громад, а також діяльністю суб’єктів підприємницької діяльності в умовах воєнного часу.

За результатами засідання наукового гуртка було прийнято рішення визнати надані до розгляду матеріали як наукові доповіді, врахувати вказані зауваження під час подальшої наукової діяльності та підготувати тези доповіді для участі у майбутній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених.