Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6, на якому підвели підсумки роботи гуртка за 2022/2023 навчальний рік та визначили найближчі цілі на наступне півріччя. Відкрив засідання керівник наукового гуртка доцент кафедри Володимир Тулупов.

Під час заходу присутні обговорили результати участі гуртківців у наукових та інформаційно-виховних заходах, поділилися інформацією про інтерактивні онлайн-курси та тренінги у таких галузях як аналіз даних, програмування, штучний інтелект.

У підсумковому зсіданні також взяв участь завідувач кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6 Юрій Гнусов. Він звернув увагу гуртківців на дотримання принципів академічної доброчесності, необхідність участі у проведенні профорієнтаційної роботи, побажав подальших успіхів членам гуртка, які проявили наполегливість і творчий підхід у своїх наукових напрямах.