Під головуванням завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, доктора історичних наук, професора, заслуженого працівника освіти України Володимира Греченка та завідувача кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1, кандидата історичних наук, доцента Ігоря Логвиненка відбулося засідання організаційної групи з підготовки конкурсу курсантсько-студентських наукових робіт, присвячених Дню університету, який відзначається 22 листопада. Під час роботи було оприлюднено графіки подальших засідань організаційної групи та подачі й перевірки конкурсних робіт.

Секретарка оргкомітету, професорка кафедри теорії та історії держави і права, кандидатка юридичних наук, доцентка Юлія Загуменна ознайомила присутніх з оновленим Положенням про проведення конкурсу, вимогами до конкурсних робіт. Наприкінці засідання члени оргкомітету ухвалили рішення щодо ознайомлення курсантів і студентів з умовами конкурсу.