Професор кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Віталій Носов на круглому столі «Презентація оновлених освітніх програм із кібербезпеки» представив освітньо-професійні програми першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівня вищої освіти «Кібербезпека та захист інформації (безпека інформаційних та комунікаційних систем)» ХНУВС. Представлення програм відбулося для отримання оцінки і рекомендацій із удосконалення від експертів Проєкту «USAID Кібербезпека критично важливої інфраструктури України».

У круглому столі взяли участь: Theodora Dell – Director of Office of Economic Growth, USAID Mission Ukraine; Валерія Іонан – заступниця Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції; Олександр Потій – заступник Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту; Євген Кудрявець – перший заступник Міністра освіти і науки України; представники ЗВО України.