Нарада щодо організації наукової діяльності у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які належать до сфери управління МВС, і Державному науково-дослідному інституту МВС, була організована Департаментом освіти, науки та спорту МВС.

Відкрив нараду заступник директора Департаменту Едуард Кісілюк, який наголосив на важливості виконання Плану наукової роботи Міністерства внутрішніх справ України на 2024 рік та організації діяльності авторських колективів, спільних досліджень відповідно до плану.

Під час заходу учасники розглянули питання, присвячені оптимізації функціонування системи підготовки докторів філософії в ЗВО МВС, опрацюванню проєкту Кримінального кодексу України, оптимізації діяльності Рад молодих вчених ЗВО МВС і Наукових товариств студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, докторантів і молодих вчених тощо.

У нараді взяли участь представники ДНДІ МВС України та проректори ЗВО МВС за напрямом організації наукової діяльності.