Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Ірина Кирєєва взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Трансформація правової системи України: виклики сучасності», яка відбулася у змішаній формі на базі Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Представниця університету виступила із доповіддю «Форми контролю за використанням та охороною земель в умовах сьогодення». У ній було наголошено на тому, що воєнний стан, вимушене внутрішнє переміщення як громадян, так і бізнесів викликає необхідність посилення ефективності використання земель як просторово-територіального базису розміщення соціальної та господарської інфраструктури та основного засобу сільськогосподарського виробництва.