Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко заочно взяв участь у III Міжнародній науково-теоретичній конференції «Науковий метод: реальність і перспективи дослідження» («Scientific method: reality and future trends of researching»), що відбулася у м. Загреб, Республіка Хорватія. Вчений представив тези доповіді «Амністія 1953 року і зміни в криміногенній ситуації в Україні». На конференції працювали 19 секцій, де розглядалися різні аспекти розвитку сучасної науки. За результатами участі у науковому заході Володимир Греченко отримав сертифікат, доповідь опубліковано у збірнику тез конференції.