Чергове засідання студентсько-курсантського наукового гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС провела його керівниця Світлана Петровська.

Студентка 4 курсу спеціальності «Право» Аль Хататнех Месун виступила із доповіддю «Права жінок у трудовому законодавстві та гендерна рівність» (наукова керівниця: кандидатка економічних наук Світлана Петровська). Доповідачка звернула увагу на рівність прав жінок і чоловіків, на спеціальні гарантії щодо праці жінок і міжнародний досвід захисту їхніх прав.

Студентка 3 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» Дарина Свирид проаналізувала етапи розвитку прав жінок в історії України і зупинилася на сучасних викликах перспективах і перспективах у забезпеченні їхніх прав у доповіді за темою «Права жінок в Україні: історичний погляд» (наукова керівниця: кандидатка економічних наук Світлана Петровська).

Сумська філія ХНУВС