Відбулося чергове засідання секції «Проблемні аспекти забезпечення економічної безпеки держави» наукового студентсько-курсантського гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації».

Захід провела керівниця гуртка Людмила Парфентій. З доповіддю на тему «Корупційна злочинність як загроза національній безпеці України під час війни» виступила студентка 2 курсу спеціальності «Право» Анастасія Оксак (науковий керівник – кандидатка економічних наук Людмила Парфентій). У доповіді вона розглянула корупційні злочини у військовій та безпековій сфері, а також проаналізувала негативні наслідки корупційної злочинності.

Сумська філія ХНУВС