Напередодні державного свята чергове засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики відбулося за участі завідувачки кафедри Ірини Панової, керівниці наукового гуртка Вікторії Мельник, викладачів кафедри та студентів. Відкриваючи захід, Ірина Панова акцентувала увагу молоді на важливості вшанування пам’яті всіх Героїв України, які поклали своє життя за волю, свободу та незалежність нашої країни протягом століть та продовжують це робити сьогодні. День Героїв — це день пам’яті всіх українців та українок, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українського народу за волю України, символ його незборимості.

Із доповіддю виступила студентка другого курсу Марія Варійчук, яка розповіла присутнім про Героїв, які сьогодні наближають перемогу України. Підбиваючи підсумки засідання, Вікторія Мельник подякувала присутнім за роботу та окреслила майбутні плани наукового гуртка в наступному навчальному році.