Під головуванням Державного секретаря МВС України Інни Ящук відбулось п’яте засідання Наукової ради Міністерства внутрішніх справ України за участі начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Тюріна, заступників голови та секретаря Наукової ради, членів наукової ради, ректорів і проректорів закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України. Від Харківського національного університету внутрішніх справ у засіданні Наукової ради взяли участь ректор, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко та проректор, полковник поліції Олександр Музичук.

Учасники обговорили актуальні питання наукових досліджень, співпраці між вищими військовими навчальними закладами МВС та підрозділами системи МВС в умовах війни, реалізацію міжнародних проєктів.

«В умовах повномасштабної військової агресії російської федерації проти України науковці установ та закладів системи МВС професійно виконують покладені на них обов'язки, а здійснювана ними наукова діяльність дозволяє нашому міністерству своєчасно та ефективно реагувати на виклики в умовах збройної агресії. Зокрема щодо розроблення нормативно-правових актів, концепцій діяльності органів державної влади системи МВС, а також у сфері освітньої та науково-дослідної діяльності нашого відомства», — зазначила Інна Ящук.

Державний секретар вручила відзнаки Міністра внутрішніх справ України кращим науковцям, а також дипломи та нагороди переможцям Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти вишів, що належать до сфери управління МВС.

Подякою Міністерства внутрішніх справ України за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу та наполегливість було нагороджено завідувача кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, майора поліції Юрія Орлова.

Дипломами І ступеня були відзначені 19 здобувачів, серед них курсанти та курсантки Харківського національного університету внутрішніх справ:

курсантка 3 курсу факультету № 1 Альона Мусійко;

курсант 2 курсу факультету № 2 Владислав Мушка;

випускник факультету № 1 Олексій Рачинський.

Дипломами ІІ ступеня нагороджено 21 конкурсанта, серед них здобувачі освіти ХНУВС:

студентка 1 курсу Сумської філії Каріна Дмитренко;

курсант 3 курсу факультету № 4 Андрій Синжерян;

курсант 1 курсу факультету № 3 Валерій Фоміч.

Дипломами ІІІ ступеня відзначено 15 представників закладів вищої освіти МВС України, серед них – випускниця факультету № 3 Дар’я Дубина.

Водночас, члени Наукової ради МВС відвідали Алею Слави, де віддали шану пам’яті та поклали квіти на могили полеглих Захисників і Захисниць України.

Засідання Наукової ради МВС України пройшло в Національній академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.