На факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулось розширене онлайн-засідання студентського наукового гуртка за темою «Україна, в якій я хочу жити. Соціально-психологічні аспекти суспільства».

У засіданні гуртка, яке проходило під головуванням доцентки кафедри соціології та психології Олени Шахової, взяли учать: студенти й викладачі кафедри соціології та психології ХНУВС і члени наукового гуртка «Сучасний соціолог» факультету менеджменту, адміністрування та права Державного біотехнологічного університету разом із керівницею гуртка, доценткою кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін Державного біотехнологічного університету Оксаною Борюшкіною.

Професорка кафедри соціології та психології, докторка соціологічних наук Ірина Нечитайло виступила із доповіддю «Соціально-психологічні характеристики сучасного українського суспільства», зробивши особливий акцент на аналізі динаміки соцієтальних змін в Україні.

Після обговорення доповіді, учасники зустрічі обмінялися враженнями та думками про фільм «Платформа», якій є яскравою гротескною метафорою моделі соціального устрою суспільства.

Наприкінці зустрічі учасники прослухали доповідь студента ХНУВС Дмитра Сухова «Особистість українців в повоєнні роки», яка містила соціально-психологічні нариси майбутнього українського суспільства.